Založit webové stránky nebo eShop

Cirkusy v Litoměřicích

AKTUALITY

 

Z důvodu velké časové vytíženosti budou stránky sloužit především pro regionální účel a budou se zde objevovat příspěvky na cirkusy hostující v Litoměřicích a okolí. Pokud nejste přímo z Litoměřicka, nezoufejte, pokud nějaký cirkus navštívím se svým fotoaparátem, určitě se fotky někde objeví.

 

BEROSINI MÍŘÍ DO LITOMĚŘIC

 

Prvním cirkusem letošního roku mířícím do Litoměřic je cirkus Berosini. Cirkus pod vedením Ferdinanda Berouska úplně poprvé během své existence navštíví město Litoměřice. Šapitó vyroste na tradičním místě v areálu bývaých kasáren Dukelských hrdinů u výstaviště Zahrady Čech. Představení jsou naplánovaná od středy 9.3. do neděle 13.3. a to ve všední dny od 17 hodin, v sobotu od 14 hodin a v neděli od 11 hodin. Velkou novinkou v programu pro letošní rok je velká show s papoušky. Naše stránky vám budou přinášet nejčerstvější informace o cirkuse Berosini v Litoměřicích a to ja zde na webových stránkách tak na našem facebooku.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

SEZÓNA 2016 ZAČÍNÁ

 

Je únor, počasí již chvílemi přeje pro cirkusové   podniky a tak není divu, že již první cirkusy vyjeli na svoje první štace. Naše stránky Vám budou letos opět přinášet informace o cirkusech hostujících především v regionu, ale naleznete zde také informace o podnicích hostujících v celé České a Slovenské republice. A jakou informací začít letošní sezónu než o prvním cirkuse na Litoměřicku. Tím je cirkus Berosini provozovaný slavnou rodinou Berousků. Právě tento cirkus zahájil sezónu v Roudnici nad Labem kde stojí od 26. do 28. února. A to není vše kde se s tímto cirkusem můžete potkat. Již brzy pro Vás chystáme další novinky.

 

 

 

 

 

TOPlist
Kontakty